Brillantarmkette
Gold 580, Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,25 ct, synth. Spinelle, österr. Amtspunze 1872-1922, 21,6 gøx
Expert: Wolfgang Dany
Wolfgang Dany
+43-1-3327178
wolfgang.dany@dorotheum.at
14.03.2016 - 14:08
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Brillantarmkette
Expert: Wolfgang Dany
Wolfgang Dany
+43-1-3327178
wolfgang.dany@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.03.2016 - 14:08 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 29.02. - 10.03.2016 |