August Trummer *
(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) Lilien/Herbstlandschaft, handsigniert, datiert A. Trummer 0109, 2 Farblinolschnitte, Stockgröße je 10,5 x 15 cm, Passepartout, ungerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
14.03.2016 - 15:13
- Vyvolávací cena:
August Trummer *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.03.2016 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 29.02. - 10.03.2016 |