Wilhelm Wodnansky *
(Wien 1876-1958) Böhmische Landschaft mit dem Moldauherz, bezeichnet Nachlass Prof. Wilh. Wodnansky R. Müller, 20 x 34,3 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.03.2016 - 16:19
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Wodnansky *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.03.2016 - 16:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.02. - 09.03.2016 |