Rudolf Buchner *
(Wernsdorf 1894-1962 Wien) Landschaft mit Teich, Aquarell auf Papier signiert R. Buchner 1941, 48 x 63 cm gerahmt, etwas verfärbt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.03.2016 - 16:25
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Rudolf Buchner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.03.2016 - 16:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.02. - 09.03.2016 |