Ernst Fuchs *
(Wien 1930 geb.) "Christus" Radierung signiert Erns Fuchs, Nr. XXIII /XXIV, E. V.25 x 19,5 cm gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.03.2016 - 16:50
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.03.2016 - 16:50 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.02. - 09.03.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 18.000,- do EUR 30.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-