Künstler 20. Jh.
Ohne Titel, Mischtechnik auf Papier, wohl Clemens Kaletsch 39 x 29 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.03.2016 - 16:56
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.03.2016 - 16:56 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.02. - 09.03.2016 |