Rupert Tributsch *
(20. Jhdt.) "Landschaft", signiert Tributsch, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.03.2016 - 14:59
- Vyvolávací cena:
Rupert Tributsch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.03.2016 - 14:59 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 24.02. - 02.03.2016 |