Gabriele Schurian *
(20. Jhdt.) "Aktstudie", signiert Schu, datiert 1993, Bleistift auf Papier, Ausschnitt 40,5 x 53,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.03.2016 - 15:03
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Gabriele Schurian *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.03.2016 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 24.02. - 02.03.2016 |