Maler 20. Jhdt. *
"Kopf", signiert Scholz, Öl auf Platte, 80 x 59 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.03.2016 - 15:06
- Vyvolávací cena:
Maler 20. Jhdt. *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.03.2016 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 24.02. - 02.03.2016 |