A. Fantur *
(20. Jhdt.) "Ehemaliger Mautstall in Goggau", Öl auf Platte, 50 x 60 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.03.2016 - 15:10
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
A. Fantur *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.03.2016 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 24.02. - 02.03.2016 |