Heinz Stangl *
(Wien 1942-2008) "Ohne Titel", signiert Heinz Stangl, Radierung, die Nr. 85/100, 44,5 x 35 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.03.2016 - 15:14
- Vyvolávací cena:
Heinz Stangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.03.2016 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 24.02. - 02.03.2016 |