Bernd Svetnik *
(Klagenfurt 1951 geb.) "Kreuzweg", betitelt Niedertracht der Henker, signiert B. Svetnik, datiert 8?, Mischtechnik auf Papier, 38 x 53 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.03.2016 - 15:42
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Bernd Svetnik *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.03.2016 - 15:42 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 24.02. - 02.03.2016 |