Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Königsspringerspiel", signiert Kumpf, Farblithografie, 17 x 16,5 cm, ohne Rahmen, 2 Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.03.2016 - 15:44
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.03.2016 - 15:44 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 24.02. - 02.03.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: