Franz Barbarini
(Znaim 1804-1873 Wien)Umkreis "Seelandschaft", Öl auf Leinwand, ca. 42 x 53 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
16.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Barbarini
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.03. - 16.03.2016 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.100,- -
Vyvolávací cena: