Alberto Susat *
(Riva/Gardasee 1898-1977 Salzburg) "Dorfansicht" rechts unten signiert und datiert A Susat (19)52?, Mischtechnik auf Papier, ca. 46 x 64 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
16.03.2016 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Alberto Susat *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.03. - 16.03.2016 |