Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) Ohne Titel, Lithographie in Farbe, signiert Hutter 86, Nr.337/40, 40 x 60 cm. verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
02.03.2016 - 19:39
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 02.03.2016 - 19:39 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 17.02. - 02.03.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena: