Brillantring
Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,80 ct, RW 56, 9,2 g leichte GebrauchsspurenøG9
02.03.2016 - 20:23
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 02.03.2016 - 20:23 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 17.02. - 02.03.2016 |