Künstler 20. Jh.
Figurenstudie, Bleistift auf Papier 48 x 62,5 cm. unsigniert, verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
24.02.2016 - 15:59
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 24.02.2016 - 15:59 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.02. - 24.02.2016 |