Robert Veit (Foit) *
(Graz 1889-1963) Blumen in Vase, Öl auf Karton signiert Rob. Foit 62 x 62 cm. Rahmen bestoßen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
24.02.2016 - 16:08
- Vyvolávací cena:
Robert Veit (Foit) *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 24.02.2016 - 16:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.02. - 24.02.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Jarosinski & Vaugoin - Wiener Tafelbesteck für 6 Personen,
- Isa Stein*
- Zebra, Fa. Anzengruber, Wien, um 1950/60
- Jugendstil Deckeldose, Fa. Berndorf, Anfang 20. Jahrhundert