Josef Bramer *
(Wien 1948 geb.) Frühlingslandschaft, Radierung in Farbe signiert Bramer Nr. 55/200 21 x 24 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
24.02.2016 - 16:34
- Vyvolávací cena:
Josef Bramer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 24.02.2016 - 16:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.02. - 24.02.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena:
EUR 80,-