F. Stoitzner
(Wien um 1920) Mohn und Kornblumen in Vase, Öl auf Karton, signiert F. Stoitzner, 58 x 79 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
24.02.2016 - 16:56
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
F. Stoitzner
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 24.02.2016 - 16:56 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.02. - 24.02.2016 |