Beno v. Cordes
(Tarnopol 1912-1983 Graz) Kloster in der Grabenstraße/ Graz, handsigniert, datier Cordes 1945, Öl auf Karton, Bildausschnitt 37,5 x 48 cm, Profilholzrahmen, Altersspuren, abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
29.02.2016 - 15:09
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Beno v. Cordes
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.02.2016 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.02. - 29.02.2016 |