Brillant-Herrenring
Weißgold 585, mit einem Altschliffbrillant, ca. 0,75 ct und 2 Brillanten, zusammen ca.0,40 ct, RW 66, 21,2 g øG21
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
29.02.2016 - 15:27
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Brillant-Herrenring
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.02.2016 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.02. - 29.02.2016 |