Künstler 20. Jahrhundert
Landschaft mit Gutshof, signiert W. Miksch, Farbkreide auf Papier, Bildausschnitt 31 x 42,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
29.02.2016 - 15:46
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jahrhundert
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.02.2016 - 15:46 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.02. - 29.02.2016 |