Šperkovnice
dřevo, mahagonová dýha, čtyři hranolové nohy spojené trnoží, hranolová šperkovnice s odklopným víkem se zrcadlem a zásuvkou, na zásuvce číslováno No. 541494, pravděpodobně Anglie, konec 19. století, 83 x 32 x 26 cm, lehce poškozená dýha na víku (Zí)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Šperkovnice
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |