Empírové zrcadlo
dřevo, obdélný tvar, profil zdoben řezaným perlovcem, zlaceno, střední Evropa, poč. 19. století, 140 x 90 cm (Zí)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 13.000,-
Empírové zrcadlo
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |