Anabori necuke - Nesmrtelný Kiku džidóa
slonovina, jemně řezaná, motiv nesmrtelného Kiku džidóa pod balustrádou z chrysantém, sign. Kagetoši, Nagoja, Japonsko, 1. pol. 19. století, 3 x 3 cm (Su)
Mistr Kagetoši pocházel z Kjóta, působil v Nagoji
05.03.2016 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Roco H0, 62621 E-Lok der DBAG,
- Hinterglasbild "Hl. Dreifaltigkeit", Sandl, Oberösterreich, 19. Jahrhundert
- Carl Auböck, Baumtisch, Wien, 1948/52