Váza s motivem ptáčků
keramika, pestře glazovaná, baňatá základna se šesti svislými uchy, zvonovité hrdlo, na plášti podlgazurně malovaný motiv květů a třech ptáčků, Zsolnay, Pětikostelí, vtlačená a modrá tištěná značka, číslo modelu 550, konec 19. století, výška 27 cm, poškozená glazura na uchách a horním hrdle, vlasová trhlina (Zí)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 38.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Váza s motivem ptáčků
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |