Párové vázy v rokokovém stylu
porcelán, rokokově tvarovaná základna, na ní přišroubovaná váza tvaru sploštělé kuželky s uchy ve tvaru rokají, na plášti pestře malované kartuše, na předních stranách žánrové motivy, na zadních stranách kytice, pravděpodobně Čechy, 3. čtvrtina 19. století, výška 40 cm, zlacení otřeno, lehce poškozeno (Zí)
05.03.2016 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Párové vázy v rokokovém stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |