Zadražil Stanislav (Malešov u Kutné Hory 1931 - 2003 Český Krumlov)
Rodina, signováno a datováno Zadražil 87, patinovaný bronz, výška 19,5 cm (Šm)
Literatura: Český jih 1990: Současné jihočeské umění 1980 - 1990, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou, 1990 Stanislav Zadražil: sochy, České Budějovice 2006
05.03.2016 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |