Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Řetězový most II, signováno a datováno perem dole uprostřed s věnováním František Tichý 52, suchá jehla/papír, 24,5 x 31 cm, list poškozen čištěním, sklo, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Pariser Senfgefäß,
- Armband mit behandelten Diamanten zus. ca. 17,20 ct
- Poststück - Wiener Werkstätte - Stoffreproduktionskarte Entwurf L. Fochler,