Černý Karel (Brno1910 - Praha 1960)
U stolu, signováno a datováno vpravo dole K. Černý Š 36, kombinovaná technika/papír, 26 x 34 cm, sklo, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |