Fischer Ludwig Hans (Salzburg 1848 - 1915 Vídeň)
Podvečer, signováno vpravo dole Ludwig Hans Fischer, akvarel/papír, 38 x 57 cm, sklo, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |