Richter Carl August (1770 - 1848)
Pohled na Hradčany z Petřína, značeno ve štočku vpravo dole Radirt von Professor C. A. Richter, předloha V. Morstadt a J. Šembera, kolorovaný lept/papír, 33 x 50 cm, pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |