Hetteš Josef Ferdinand (Jičíněves 1864 - 1927 Praha)
Studie vousatého muže, nesignováno, olej/papír fixovaný na kartonu, 33 x 24 cm, poškozená malba, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |