Pravděpodobně německý malíř 18. století
Dřevorubci na kraji lesa, nesignováno, olej/dřevo, 24 x 19 cm, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 34.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |