Čís. položky 134

Moravský malíř kolem 1700

Portrét Adama Bernarda Antla, starosty Uherského Hradiště, popsáno vpravo nahoře ADAM BERNARD ANTL, REGIUS IUDEX HRADISTIJ IN MORAVIA. AETATIS SUAE LXXVIII, OBYT ANNO 1708., olej/plátno fixované na druhotném plátně, 110 x 75 cm, poškozená malba, poškozený rám (Šm)

05.03.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 100.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-

Moravský malíř kolem 1700

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 27.02. - 05.03.2016