Burgaritzky Josef (1836 - 1890)
Krajina s vodním mlýnem, signováno vlevo dole J. Burgaritzky, olej/plátno, 73,5 x 100 cm, poškozená malba a rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |