Pichler Sidonie (1859 – 1938)
Květinové zátiší, signováno vpravo nahoře S. Pichler, na napínacím rámu štítek Mähr. Kunstverein Brünn, olej/plátno, 50,5 x 61 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Reprodukováno: Habánová A. (ed.), Mladí lvi v kleci: umělecké skupiny německy hovořících výtvarníků z Čech, Moravy a Slezska v meziválečném období, Liberec 2013, str. 97
05.03.2016 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Pichler Sidonie (1859 – 1938)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |