Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)
Žena ve žlutém, signováno a popsáno na zadní straně tužkou V. Špála z Bechyně, olej/karton, 45 x 37 cm, lehce poškozená malba, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 140.000,-
CZK 200.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 140.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |