Kozák Václav (Kolín 1889 - 1969 Kolín)
Zlatá ulička v Praze, signováno vpravo dole V. Kozák, olej/plátno, 70 x 79,5 cm, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |