Moravec Otakar (Pardubice 1903 - 1962 Český Brod)
Zasněžené rozcestí, signováno, datováno a popsáno vlevo dole Ota Moravec 40 Zasněžené rozcestí, olej/plátno, 50,5 x 70,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |