Wagner Karel (Pastviny 1886 - 1963 Kameničky)
Kameničky, signováno a datováno vlevo dole K. Wagner 1950, olej/karton, 34,5 x 49,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |