Blažek František Bohuslav (Praha 1879)
Hrubá Lhota (Velká Lhota) na Vsetínsku, signováno, datováno a popsáno vpravo dole F. B. Blažek 1937 Beskydy Hrubá Lhota, olej/karton, 54 x 68 cm, lehce poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |