Papoušková Melniková Naděžda (Petrohrad 1891 - 1978 Praha)
Městský motiv, signováno a datováno vpravo dole Papoušková VIII. 42, vlevo dole nečitelně popsáno a datováno 42, olej/překližka, 47,5 x 34,5 cm, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |