Stretti Viktor (Plasy 1878 - 1957 Praha)
Z asanace Josefova (Pohled na Židovskou radnici a Staronovou synagogu), signováno a datováno vpravo dole Viktor Stretti 1907, olej/plátno, 100,5 x 90 cm, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |