Maler um 1900
"Kircheninterieur", Mischtechnik auf Papier, ca. 13 x 16 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
02.03.2016 - 14:36
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Maler um 1900
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.03.2016 - 14:36 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.02. - 02.03.2016 |