Maler des 19. Jh.
"Partie aus Tirol", Öl auf Leinwand, ca. 74 x 100 cm
Expert: Christian Wiesinger
02.03.2016 - 14:51
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Maler des 19. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.03.2016 - 14:51 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.02. - 02.03.2016 |