A. Engelmann
(Deutsch, 19./20. Jhdt.) "Der Königssee" unten links signiert: A. Engelmann, Ortsangabe: München, datiert: 1883, Öl auf Leinwand, ca. 45 x 63 cm, fleckig, gerahmt
Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner
18.02.2016 - 14:02
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
A. Engelmann
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.02.2016 - 14:02 |
Prohlídka: | 12.02. - 18.02.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)