Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) "Villach", signiert R. Hradil, Farblithografie, die Nr. 85/100, 34 x 44 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
29.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hradil *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 29.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 20.11. - 29.11.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: